KAIP PIRKTI?

Registracija

Norėdami užsiregistruoti, spauskite puslapyje esančią nuorodą "Registruotis". Pateiktoje formoje užpildykite žvaigždute pažymėtus laukus: vardą, pavardę, adresą, tel. numerį, el. pašto adresą.

Pirkimas

Pasirinkę Prekės kategoriją, išsirinkę norimą prekę ir nurodę prekių kiekį, spauskite šalia prekės esantį mygtuką "Į KREPŠELĮ". Prekė bus automatiškai įkelta į jūsų laikiną pirkinių krepšelį. Atkreipkit dėmesį, kad, pirkdami parfumeriją ir dekoratyvinę kosmetiką, jūs turite išsirinkti ne tik norimą prekę, bet ir norimą aromatą ar atspalvį. Baigę prekių pasirinkimą, Jūs spaudžiate „Rodyti krepšelį" ir atsidursite pirkimo proceso aplinkoje. Čia rasite „Atsiskaityti". Sudėję visas prekes į prekių krepšelį ir išsiuntę užsakymą, tą pačią dieną gausite užsakymo patvirtinimą. Užsakymą reikėtų apmokėti, pinigus pervedant į dokumente nurodytą atsiskaitomąją sąskaitą ir būtinai įrašyti užsakymo numerį. Prašome apmokėti Jūsų užsakytas prekes per 3 (tris) dienas nuo užsakymo patvirtinimo. Jei per šį laikotarpį užsakymas nebus apmokėtas, jis bus automatiškai anuliuotas. Užsakant nepamirškite nurodyti tikslių duomenų:

  • Gavėjo vardas ir pavardė
  • Pristatymo adresas
  • Kontaktinis telefonas

Jei apmokėjote savo užsakymą ir paros bėgyje negaunate mūsų patvirtinimo, prašome, susisiekite su mumis.

Apmokėjimai yra tikrinami tris kartus dienoje darbo metu. Kilus klausimams ar problemoms dėl pirkimo proceso, rašykite info@tiande-jums.lt

 
Krepšelis

Nėra prekių

Pristatymas 0,00 € / 0,00 €
Viso 0,00 € / 0,00 €

Pirkti

Naujienlaiškis